Hotel Raj - ubytovanie Dedinky Dobšinská Maša

ubytovanie Dedinky

Hotel Raj poskytuje ubytovanie priamo v Slovenskom raji v obci Dedinky na okraji jej časti Dobšinská Maša. Terasa poskytuje krásny výhľad na priehradu so scenériou obce Dedinky a Slovenského raja v pozadí. Ak ste nadšenec turistiky alebo plánujete len relax v nádhernej prírode, u nás nájdete to pravé. V roku 2000 hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou. Poskytujeme ubytovanie prevažne v dvojposteľových izbách s prístelkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV a chladničku. V hoteli sa nachádza reštaurácia, denný bar, herňa, sauna. S denného baru vedie východ na terasu. V prípade záujmu Vám zapožičiame bicykle a člny. V bare si môže zahrať X-Box Kinect hry, biliard a stolný futbal. Na jar a v lete organizujeme pravidelné túry s horským vodcom na Gačovskú skalu.

Dedinky - stredisko v Slovenskom raji

Dedinky (795 m) významné stredisko cestovného ruchu v južnej časti NP Slovenský raj. Obec leží v príťažlivom prostredí na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša pod Gačovskou skalou, z juhu ohraničujúcou planinu Geravy. Vznikla až v r. 1933 zlúčením pôvodných obcí Imrichovce a Štefanovce.

Má dobré spojenie s okolím, leží na tratiach autobusovej aj železničnej dopravy (trať Zvolen - Margecany, rýchliková stanica). Poskytuje stravovacie a ubytovacie služby. Nachádzajú sa tu požičovne člnov a lyžiarských potrieb. Z turistických aktivít sú najpopulárnešie turistika v NP Slovenský raj,  rybolov a vodné športy v priehade,  lyžovanie v obciach Dedinky, Mlynky, sedačková lanovka Dedinky - Geravy a splav rieky Hnilec v NPR Stratená.

HOTEL RAJ

poskytuje ubytovanie priamo v Slovenskom raji. Terasa poskytuje nádherný výhľad na priehradu so scenériou obce Dedinky a Slovenského raja v pozadí. V roku 2000 bol kompletne zrekonštruovaný.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Ideálny a originálny darček: poukazy od Hotela RAJ. Poukazy s voliteľnou sumou a osobným venovaním.

Môžete zaplatiť kreditnou kartou a poukaz dostanete ihneď e-mailom.

KONTAKT

Hotel Raj, s.r.o.
Dedinky - Dobšinská Maša 73,
049 73, Slovakia
Tel: +421 58 7981 213
E-mail: hotelraj@hotelraj.sk
GPS: N=48°51'29''   O=20°22'16''