Hotel Raj - ubytovanie Slovenský raj
Školiaca miestnosť - Firemné školenia

Okrem základných služieb ako ubytovanie a reštauračné služby Vám náš hotel ponúka aj komplex služieb súvisiacich s kongresovou turistikou. Hotel zabezpečuje teambuilding, kondičné pobyty, semináre, konferencie, firemné posedenie, školenia, prezentácie, obchodné rokovania.

Ak patrite k firmám ktoré hľadajú  zariadenie na usporiadanie svojej firemnej akcie alebo  stretnutia s obchodnými partnermi v nádhernom prírodnom prostredí Slovenského raja, ste na správnom mieste. .

Vďaka svojej skvelej polohe v  stredisku Dedinky - Dobšinská Maša je hotel obklopený krásou pohoria Slovenský raj. Jeho poloha ho predurčuje na  usporiadanie firemnej akcie  či team building s nádychom aktívneho športového podujatia. Hotel vie ponúknuť v každom ročnom období pre Vašu firmu stále niečo nové a atraktívne. Neváhajte a skúste s nami zrealizovať Vašu firemnú akciu inak ...

Konferenciu, firemné stretnutie, či školenie Vám radi usporiadame v našej konferenčnej miestnosti s kapacitou až 50 osôb alebo v reštaurácii s kapacitou do 40 osôb. K dispozícii je aj veľkokapacitný party stan s kapacitou 50 miest. Spätný projektor, ozvučenie, plátno, flipchart a PC, TV, DVD prehrávač sú u nás samozrejmosťou, WIFI internet v školiacej miestnosti. K dispozícii je aj rozkladac velkoplošný parket.

Vytvoriť príjemnú atmosféru počas Vášho pobytu Vám určite zabezpečí náš stále usmievavý a vždy nápomocný personál.

Základom každej nezabudnuteľnej firemnej akcie je program. Pripravíme Vám ho  šitý na mieru v prijateľnej cenovej relácii a samozrejme vysoko kvalitne.

Naša poloha nás predurčuje aj k Team Building akciám. Viac tu..

HOTEL RAJ

poskytuje ubytovanie priamo v Slovenskom raji. Terasa poskytuje nádherný výhľad na priehradu so scenériou obce Dedinky a Slovenského raja v pozadí. V roku 2000 bol kompletne zrekonštruovaný.

Hotel Raj poskytuje ubytovanie v Slovenskom raji v dvojposteľových izbách

s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením, chladničkou a farebným TV s možnosťou káblových programov.

KONTAKT

Hotel Raj, s.r.o.
Dedinky - Dobšinská Maša 73,
049 73, Slovakia
Tel: +421 58 7981 213
E-mail: hotelraj@hotelraj.sk
GPS: N=48°51'29''   O=20°22'16''