Reštaurácia, Denný Bar, Letná terasa, Party stan

Reštaurácia v Hoteli Raj - Dedinky Dobšinská Maša je otvorená aj verejnosti.
Stravovanie hostí je zabezpečené formou raňajok, polpenzie, plnej penzie alebo priamym výberom z jedálneho lístka.

Reštaurácia

K dispozícii je aj reštaurácia s kapacitou 52 miest, ktorá je využívaná hlavne pre podávanie raňajok a slúži aj ako viac účelova miestnosť (kongresová miestnmosť, školiaca miestnosť, oslavy, svadby atď). Reštaurácia je otvorená aj verejnosti.

Denný bar

Na špecialitách našej kuchyne si môžete pochutnať v príjemnej atmosfére denného baru (50 miest + 12 miest) s krbom, veľkoplošnou TV alebo na terase s výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Denný bar / Reštaurácia je vhodná aj pre svadby.

Party stan

V letných mesiacoch je k dispozícii aj party stan s kapacitou 50 miest. V party stane organizujeme od jari do jesene gitarové, folk a country hudobné večere. Stan je vhodný aj pre organizovanie svadieb.

Terasa

Z hotelového baru smeruje východ na terasu s kapacitou 50 miest, z ktorej je veľmi pekný výhľad na priehradu, Dedinky, okolité hory a prírodu Slovenského raja.

Jedálny lístok

Jedálny lístok na stiahnutie tu..
Raňajkové menu na stiahnutie tu..

Raňajky sa podávajú od 8:30 do 10 hod.
Obedy a večere sa posávajú od 10:00 do 20:00 hod., v júly a auguste do 21:00 hod.

Reštaurácia Dedinky

Varíme poctivé domáce slovenské jedlá ako bryndzové halušky, pirohy so slaninkou, šúľance, segedínsky guláš, ďalej "knedlo vepřo, zelo" a mäsové špeciality ako rezne rôzného druhu alebo slovenskú pochúťku.

KONTAKT

Hotel Raj, s.r.o.
Dedinky - Dobšinská Maša 73,
049 73, Slovakia
Tel: +421 58 7981 213
E-mail: hotelraj@hotelraj.sk
GPS: N=48°51'29''   O=20°22'16''