Kniha návštev | Hotel Raj | Slovenský raj - Dedinky

ZIMA 2015

petra 07.01.2015
využili sme pobytový balíček zima a boli sme veľmi spokojný, hotel pekný , čistý , dobrá poloha, bolo tam teplo, polpenzia skutočne prekvapivo bohatá , herňa pre naše deti skvelá, personál príjemní , ochotní a ústretoví. jediné čo nás mrzí je, že sme nemohli zostať dlhšie nakolko nasnežilo práve pred našim odchodom, ale za to už hotel nemôže :-) dakujeme a tešíme sa na dalšiu návštevu u vás

Pobyt přes Slevoking

Sylva Pavlů 25.11.2014
"Byli jsme velice spokojeni - na 100%, vše bylo v pořádku dle nabídky. Výborná kuchyně, krásné ubytování, paní recepční velice ochotná a taktéž i celý kolektiv. Přeji hodně návštěvníků. "

Jeseň 2014

Jana 13.11.2014
Boli sme v hoteli koncom októbra a hoci bol hotel takmer prázdny, dostali sme plnohodnotné služby a vynikajúcu stravu. Personál bol ochotný, izba komfortná, nebol problém ani s kúrením a teplou vodou, ako to pri takejto situácií niekde chodí. Určite sa vrátime na jar, preto že sme nestihli prejsť všetky túry a jaskyne.

Přispevek na Slovensko

Volný Lumir 03.11.2014
Mel jsem zakoupen pobyt na konec listopadu a ze zavaznych důvodu,ktere jsem oznamil na recepci, jsem ho nemohl v danem terminu vycerpat. Zaroven pri zruseni jsem resil s recepci moznost nahradniho terminu a bylo mi ochotne vyhoveno s tim,ze můzu poukaz vycerpat do konce roku mimo vanoce.Dnes jsem domlouval nahradni termín a je vse jinak,nelze ho jiz vycerpat a poukaz propadl,trosku neseriozni jednani

Re:Přispevek na Slovensko

Hotel Raj 09.11.2014
Pán Volný, kupón ste mali zakúpený zo zľavového portálu s platnosťou od 1.1. do 30.10.2014 Platnosť pre všetky nevyužité kupóny bola predĺžená do 2.11.2014. Po tomto dátume sme v období mimosezóny a nie sme v prevádzke, tak že nebolo možné aby Vám niekto z personálu oznámil možnosť predĺženia do konca roka. Je nám ľúto, že kupón ste nemohli využiť, ale práve kvôli prípadným nepredvídateľným udalostiam si využitie kupónov netreba nechávať na koniec platnosti.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok