Kniha návštev | Hotel Raj | Slovenský raj - Dedinky

Ďakujeme za krásnu dovolenku

Elena , Kostolná Ves 23.09.2013 23.09.2013
V hoteli Raj sme boli len 3 dni, ale zanechalo to v nás nádherné spomienky , Ďakujeme personálu hotela za dobré tipy aj v prípade nečasu, oceňujeme perfektný prístup a množstvo informácii, ktoré ste nám poskytli, mnohí aj z väčších hotelov by sa mohli učiť od Vás, ako sa správať k hosťom, Ďakujeme za chutné jedlo a ľudský prístup, Určite budeme Váš hotel odporúčať všetkým, ktorí si naozaj chcú oddýchnuť a prežiť pekné chvíle v nádhernej prírode. Ďakujeme

Ďakujeme za skvelý pobyt

Ivana Bučková 12.09.2013
Ďakujeme za skvelý pobyt, príjemný a profesionálny personál, chutné jedlá, služby ( bicykle, Xbox,DVD a rozprávky pre deti ).Ďakujeme za skvelé tipy na výlety v okolí ako aj výborné odporúčanie v prípade nečasu - vodný a vitálny svet..Oceňujem možnosť platby kartou - asi jediné miesto v okolí, kde to možné je.Môžem iba odporučiť. Vrátime sa určite Pozdravujeme Vás..

Ďakujeme za peknú dovolenku

Zuzana, Bratislava 08.09.2013
V hoteli Raj sme strávili 6 nocí. Boli sme veľmi spokojní, na recepcii nám poskytli veľmi dobre spracované materiály o možnostiach v okolí. Po dlhšej dobe sme sa stretli s profesionálnou obsluhou v reštaurácii - na jedničku. Prostredie nádherné. Odporúčame a iste sa vrátime.

Otvorenie návštevnej knihy

Hotel Raj 22.04.2013
Budeme radi ak sa podelíte so svojimi skúsenosťami, námietkami a návrhmi pre zlepšenie služieb v hoteli. Tešíme sa na Vás.
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Pridať nový príspevok