Kniha návštev | Hotel Raj | Slovenský raj - Dedinky

Jeseň 2014

Jana 13.11.2014
Boli sme v hoteli koncom októbra a hoci bol hotel takmer prázdny, dostali sme plnohodnotné služby a vynikajúcu stravu. Personál bol ochotný, izba komfortná, nebol problém ani s kúrením a teplou vodou, ako to pri takejto situácií niekde chodí. Určite sa vrátime na jar, preto že sme nestihli prejsť všetky túry a jaskyne.

Přispevek na Slovensko

Volný Lumir 03.11.2014
Mel jsem zakoupen pobyt na konec listopadu a ze zavaznych důvodu,ktere jsem oznamil na recepci, jsem ho nemohl v danem terminu vycerpat. Zaroven pri zruseni jsem resil s recepci moznost nahradniho terminu a bylo mi ochotne vyhoveno s tim,ze můzu poukaz vycerpat do konce roku mimo vanoce.Dnes jsem domlouval nahradni termín a je vse jinak,nelze ho jiz vycerpat a poukaz propadl,trosku neseriozni jednani

Re:Přispevek na Slovensko

Hotel Raj 09.11.2014
Pán Volný, kupón ste mali zakúpený zo zľavového portálu s platnosťou od 1.1. do 30.10.2014 Platnosť pre všetky nevyužité kupóny bola predĺžená do 2.11.2014. Po tomto dátume sme v období mimosezóny a nie sme v prevádzke, tak že nebolo možné aby Vám niekto z personálu oznámil možnosť predĺženia do konca roka. Je nám ľúto, že kupón ste nemohli využiť, ale práve kvôli prípadným nepredvídateľným udalostiam si využitie kupónov netreba nechávať na koniec platnosti.

Dobrý den,

Eva Mičolová 15.08.2014
Dobrý den,
děkujeme za příjemný pobytu u vás v hotelu. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou!!! Vyřiďte prosím velkou pochvalu v kuchyni - jídlo bylo skvělé a zákusky excelentní. Hlavně citronový řez!

Přejem hezký zbytek léta a spoustu spokojených hostů. Váš hotel budeme doporučovat všem, kteří budou chtít navštívit Slovenský ráj.


Eva Mičolová s rodinou

Leto

Renáta Hrašková 13.11.2013
My sme boli jedno leto u Vás a doteraz spomíname je tam prenádherne, ubytko skvelé, výhľady parádne a kuchyňa ... mňaaaaaaaaaaammmmm. Srdečne pozdravujeme!
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>

Pridať nový príspevok