Hotel Raj - ubytovanie Dedinky Dobšinská Maša

ubytovanie Dedinky

Hotel Raj poskytuje ubytovanie priamo v Slovenskom raji v obci Dedinky na okraji jej časti Dobšinská Maša. Terasa poskytuje krásny výhľad na priehradu so scenériou obce Dedinky a Slovenského raja v pozadí. Ak ste nadšenec turistiky alebo plánujete len relax v nádhernej prírode, u nás nájdete to pravé. V roku 2000 hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou. Poskytujeme ubytovanie prevažne v dvojposteľových izbách s prístelkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV a chladničku. V hoteli sa nachádza reštaurácia, denný bar, herňa, sauna. S denného baru vedie východ na terasu. V prípade záujmu Vám zapožičiame bicykle a člny. V bare si môže zahrať X-Box Kinect hry, biliard a stolný futbal. Na jar a v lete organizujeme pravidelné túry s horským vodcom na Gačovskú skalu.

Dedinky - stredisko v Slovenskom raji

Dedinky (795 m) významné stredisko cestovného ruchu v južnej časti NP Slovenský raj. Obec leží v príťažlivom prostredí na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša pod Gačovskou skalou, z juhu ohraničujúcou planinu Geravy. Vznikla až v r. 1933 zlúčením pôvodných obcí Imrichovce a Štefanovce.

Má dobré spojenie s okolím, leží na tratiach autobusovej aj železničnej dopravy (trať Zvolen - Margecany, rýchliková stanica). Poskytuje stravovacie a ubytovacie služby. Nachádzajú sa tu požičovne člnov a lyžiarských potrieb. Z turistických aktivít sú najpopulárnešie turistika v NP Slovenský raj,  rybolov a vodné športy v priehade,  lyžovanie v obciach Dedinky, Mlynky, sedačková lanovka Dedinky - Geravy a splav rieky Hnilec v NPR Stratená.

Hotel Raj - ubytovanie Slovenský raj

Táto fotogaléria je prázdna.

HOTEL RAJ

poskytuje ubytovanie priamo v Slovenskom raji. Terasa poskytuje nádherný výhľad na priehradu so scenériou obce Dedinky a Slovenského raja v pozadí. V roku 2000 bol kompletne zrekonštruovaný.

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera: